Sklep Techemznaki znaki bhp

Informacje

Kategoria: biznes
Dodany: 2018-08-23

Tagi dla artykułu

biznes

foto
strony Szczecin

foto
Skuteczne odchudzanie sposoby


Sklep Techemznaki znaki bhp

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów w branży, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym oświetleniu , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki trzeba chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z taśma żółto czarna konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.